KBeauty4U – Korean beauty for you

Korean Beauty – korejská krása se stala poslední dobou velkým fenoménem v péči o pleť. Je tomu tak pravděpodobně proto, že díky deseti krokům v péči o pleť, jež pocházejí právě z Koreje, mají ženy naprosto dokonalou, vyživenou a zářivou pleť bez vad a pigmentových skvrn. Nutno poznamenat, že na rozdíl od Evropanek, Korejky se neopalují a hodně kosmetických přípravků má bělící účinky pro dokonalou „porcelánovou“ barvu pleti. To ne každá žena ocení, především v létě.

Na druhou stranu, hlava kouká ze všeho a po krásných vlasech je pleť ženy to, co ji zdobí a reprezentuje na první pohled. A která žena by nechtěla být krásná – hlavně sama pro sebe a mít ze sebe dobrý pocit? Zvláště s přibývajícím věkem je nutné své pleti věnovat více pravidelné péče, která se však vrátí v podobě mladšího vzhledu.

Korejskou kosmetiku jsem objevila asi před rokem díky své kolegyni a kamarádce a od té doby zkouším a testuji a užívám si úžasné účinky vyzkoušených masek a krémů. Po pravdě, nemám čas každý den dodržovat oněch deset kroků péče, ale vybrala jsem si jen to, co zvládnu dodržovat pravidelně.

A tak jsem hledala, kde by se našly co nejvíce přírodní prostředky na zpevnění pleti, skutečně fungovaly a nestály celé úspory…

A protože chci, aby všechny ženy v každém věku byly krásné, rozhodla jsem se o své zkušenosti podělit.

Většina dosavadního sortimentu je zaměřena na zralou pleť, ale i ženy mladší najdou masky s ingrediencemi pro rozjasnění a oživení své mladší pleti.

Do sortimentu budu postupně přidávat další produkty, ale vždy až po jejich vyzkoušení a své osobní spokojenosti.

A pro pořádek, tady je zmíněných deset kroků péče o pleť podle Korean Beauty principů (R – ráno, V – večer):

  1. Odstranění očního líčení a makeupu – jemné oční okolí vyžaduje jinou péči než zbytek obličeje (V)
  2. Důkladné, ale jemné vyčištění celého obličeje – klidně dvakrát za sebou, pro jistotu – odstraníte tak nejen zbytky makeupu, ale i prach, mastnotu a nečistoty, které se na pleti usadily během dne a v noci (R, V)
  3. Odstranění odumřelých buněk – exfoliace – s jemným abrasivním prostředkem odstraníme odumřelé buňky a už po tomto kroku je pleť hladší, jemnější a projasněná (V)
  4. Tonizace – tonikum pleť dočistí a připraví na následnou hydrataci (R, V)
  5. Speciální péče – výživa a ošetření přesně vašeho typu pleti (R, V)
  6. Sérum – díky koncentrovanému obsahu aktivních složek pronikají látky které hydratují a zjemňují vrásky, hlouběji do pokožky. (R, V)
  7. Maska – Pro snadnou aplikaci plátýnková nebo jiná vaše oblíbená maska, která zklidní a dodá pleti maximum živin. (V)
  8. Oční krém – jak řečeno výše, oční okolí zaslouží tu nejjemnější a nejpečlivější péči (R, V)
  9. Noční hydratace – ideálně formou masky, která se smyje až ráno nebo hydratační denní krém (V)
  10. Ochranný faktor – samozřejmě co nejvyšší, abyste zamezili poškození pleti sluncem (R)

Asi se shodneme na tom, že dokonalé čištění je základ. Odstranění očního líčení a pečlivé „umytí“ obličeje s následným vyživením pleti je to, co bychom neměly ošidit.

Takže na závěr, každá zaměstnaná žena asi nevydrží u všech 10 kroků každý den, protože celková aplikace zabere asi hodinu času a to je luxus, který si já dopřávám až o víkendu. Každý den zvládnu večerní péči 1, 2, 6, 8, 9 a dvakrát do týdne přidám 3 a 7.

Rozhodně doporučuji kroky postupně vyzkoušet a udělat si vlastní názor.

Přihlaste se k odběru novinek a získáte zdarma vzorek produktu - oční masku s aktivním zlatem a slevu 100,- Kč na svůj první nákup! Zkontrolujte si svůj email!

Přihlaste se k odběru novinek a získáte zdarma vzorek produktu - oční masku s aktivním zlatem a slevu 100,- Kč na svůj první nákup! Zkontrolujte si svůj email!

Abyste nepropásli žádné novinky nebo akční nabídky pošleme vám e-mail s upozorněním. Zasílání e-mailů můžete kdykoli vypovědět.

 

Přihlášením berete na vědomí naše podmínky pro ochranu osobních údajů a souhlasíte se zasíláním emailů. 

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně! Slevový kupon najdete v emailu.