A mění se s věkem.

Když je člověku málo, a teď myslím fakt málo, jako 7 – 8, tak pleť neřeší. Péče o pleť začíná s pubertou, kdy začíná první „rasení“ obličeje hlavně kvůli vzhledu. Z neznalosti pokožku příliš vysušujeme, ona se brání a mastí se dvojnásob, nečistoty a akné maskujeme … no zkrátka většinou ošetření není jemné a nevede k vytvoření dobrého návyku.  

Pamatuji na sebe ☺ 

Dalším zajímavým obdobím je od osmnácti, kdy o akné už tak moc nejde. Pokud jsme napáchali v předešlém období velké škody, můžeme maskovat jizvy, ale většinou jen už celkem dobrou pleť krášlíme vrstvy líčidel a nemáme čas na pečlivou a dostatečnou péči. A ono to jde. Pleť je mladá, pružná, a když se jednou za čas dobře vyspíme, je krásná.

A pak je tu najednou třicítka a objevují se první vrásky. Tvrdíme, že to jsou ty mimické a občas si koupíme nějaký ten krém proti vráskám nebo proti prvním známkám stárnutí. Ale pořád to ještě jde, takže „lázeňskou péči“ si dopřáváme maximálně párkrát do roka s kamarádkou na wellness pobytu. Stále jsme mladé a máme celý život před sebou… 

Jenže čas letí a je tu čtyřicítka a my před zrcadlem zjišťujeme, že nejen tělo potřebuje zpevňovat, ale i obličej by snesl nějaké to vypnutí. No a tehdy jsem se skutečně začala zajímat o systematickou péči o pleť. Takže pokud jste na tom stejně jako já, nezoufejte, hodně se toho dá napravit i v tomto věku. 

Pečlivě jsem vybírala pečující kosmetiku,  která by měla opravdu viditelné efekty s minimálním úsilím. Jsem pracující žena, nemám času nazbyt, ale přesto potřebuji a chci vypadat dobře. 

Nakonec jsem našla komplexního dodavatele, který vyrábí celý sortiment výrobků, má všechny potřebné certifikáty a garantuje kvalitu, která bude stále stejná. Velmi důležitou podmínkou pro mne také bylo, aby žádné z výrobků či ingrediencí nebyly testovány na zvířatech.

A nyní mám (a bude širší) portfolio výrobků, které jsou na přírodní bázi, bezpečné pro použití a hlavně – velmi účinné s viditelnými výsledky už po krátkém čase používání. A proto věřím, že budete stejně nadšené jako já 🙂

Přihlaste se k odběru novinek a získáte zdarma vzorek produktu - oční masku s aktivním zlatem a slevu 100,- Kč na svůj první nákup! Zkontrolujte si svůj email!

Přihlaste se k odběru novinek a získáte zdarma vzorek produktu - oční masku s aktivním zlatem a slevu 100,- Kč na svůj první nákup! Zkontrolujte si svůj email!

Abyste nepropásli žádné novinky nebo akční nabídky pošleme vám e-mail s upozorněním. Zasílání e-mailů můžete kdykoli vypovědět.

 

Přihlášením berete na vědomí naše podmínky pro ochranu osobních údajů a souhlasíte se zasíláním emailů. 

Vaše přihlášení proběhlo úspěšně! Slevový kupon najdete v emailu.